Orzeł 1948 Bębło - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Jastrzębiec Książ WielkiOrzeł Bębło
Jastrzębiec Książ Wielki 3:2 Orzeł Bębło
2016-11-13, 14:00:00

oceny zawodników »

Juvenia Prandocin 1:1 Czarni 03 Grzegorzowice
Szreniawa Koszyce 3:4 LKS Niedźwiedź
Galicja Raciborowice 4:2 Skała 2004
Jastrzębiec Książ Wielki 3:2 Orzeł Bębło
Słomniczanka Słomniki 5:0 Partyzant Dojazdów
Strażak Goszcza 3:3 Pogoń Wronin
Tytan Polekarcice 2:3 Wierzbowianka Wierzbno

Podsumowanie przygotowań do sezonu 2016/17.

• autor: piłkarz, 2016-08-19 22:51

ORZEŁ BEBŁO PRZED NOWYM SEZONEM

Już w najbliższą sobotę Orzeł rozpocznie nowy sezon w A-klasie. W pierwszym meczu zagramy z faworytem rozgrywek Słomniczanką Słomniki.
O przygotowaniach do nowego sezonu opowiada nowy trener drużyny Tomasz Dudek, który będzie wspomagała zawodników Orła również na boisku:

Jestem zadowolony z okresu przygotowawczego. Trenowaliśmy od 12 lipca. Warunki do trenowania były bardzo dobre. Mamy nowy budynek klubowy, korzystaliśmy z boiska trawiastego, siłowni, basenu. Zmieniliśmy ustawienie drużyny i a kilku zawodników zagra na nowych pozycjach. Regularnie wprowadziliśmy odnowę biologiczną  czy odżywki. Drużyna Orła to głównie zawodnicy miejscowi. Do zespołu doszło jedynie czterech graczy Grzegorz Suszek (z KS Drzewce), Paweł Gołąb i Mateusz Pietrzyk (Maszycanka) i Wojciech Szwajcowski (Płomień). Frekwencja na treningach była bardzo dobra. Miałem możliwość pracy z grupa blisko 50 zawodników z czego ostatnie dwa tygodnie do kadry I drużyny wybranych zostało 24. Pozostali będą reprezentować drugą drużynę ale droga do pierwszego zespołu dla nikogo nie jest zamknięta.
Na początku przygotowań zagraliśmy w Turnieju o Pucharze Wójta Gminy, gdzie zajęliśmy 3 miejsce, przegrywając z Jutrzenką Giebułtów 1:3 (bramka Suszek) i wygrywając ze Sportowcem Modlniczka 2:1 (Klimowski, Grzybowski).
Rozegraliśmy pięć sparingów przegrywając z Lotem Balice 0:2, z Dragonem Szczyglice 2:7, z JKS Zelków 1:7, z Prądnikiem Sułoszowa 0:2 i z Zieleńczanką Zielonki 0:2.
Również rozegraliśmy dwa spotkania w Pucharze Polski, wygrywając w I rundzie z Eklerem Baranówka 2:1 (Nowakowski–karny, Suszek) i w II rundzie z Bibiczanką 2:1 (Wąsik, Szwajcowski).

Atmosfera w klubie i drużynie jest bardzo dobra. Naszym celem będzie walczyć w każdym meczu o zwycięstwo, a praca nasza powinna przynieść pożądane efekty na boisku.

Kadra drużyny:

Bramkarze:
Maciej Jankiel, Aleksander Zielonka, Mateusz Krztoń
Obrońcy:
Mateusz Kurek, Jakub Szopa, Paweł Gołąb, Mateusz Pietrzyk, Michał Kaczmarczyk, Maciej Nowakowski, Grzegorz Czernik, Szymon Litwa, Dawid Jeleń.
Pomocnicy:
Bartłomiej Mazela, Przemysław Grzybowski, Kacper Zawadzki, Dawid Przybytek, Bartłomiej Klimowski, Karol Sałęga, Michał Łaśko, Artur Wąsik, Tomasz Dudek.
Napastnicy:
Grzegorz Suszek, Wojciech Szwajcowski, Marcin Wiśniewski.

Prezes Klubu: Zbigniew Mazela
V-ce Prezes/Kierownik: Grzegorz Biedak
Trener: Tomasz Dudek

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

pon.

Orzeł Bębło - Skała 2004
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.