Orzeł 1948 Bębło - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Jastrzębiec Książ WielkiOrzeł Bębło
Jastrzębiec Książ Wielki 3:2 Orzeł Bębło
2016-11-13, 14:00:00

oceny zawodników »

Juvenia Prandocin 1:1 Czarni 03 Grzegorzowice
Szreniawa Koszyce 3:4 LKS Niedźwiedź
Galicja Raciborowice 4:2 Skała 2004
Jastrzębiec Książ Wielki 3:2 Orzeł Bębło
Słomniczanka Słomniki 5:0 Partyzant Dojazdów
Strażak Goszcza 3:3 Pogoń Wronin
Tytan Polekarcice 2:3 Wierzbowianka Wierzbno

Tomasz Dudek nowym trenerem Orła Bębło!!!

• autor: piłkarz, 2016-06-24 23:05

Tomasz Dudek został nowym trenerem Orła Bębło, drużyny która aktualnie występuje w Klasie A, zastępując na tym stanowisku Artura Kędziaka, z którym Zarząd klubu na początku tego tygodnia zakończył pięcioletnią współpracę.

Tomasz Dudek jest wychowankiem Wisły Kraków, oprócz tego grał m.in. w Wawelu Kraków, Prądniczance Kraków, Orle Piaski Wielkie. Następnie w Zieleńczance Zielonki spędził dziesięć lat jako zawodnik, trener drużyn młodzieżowych oraz osiem lat jako prezes klubu. Z drużyną Zieleńczanki awansował od klasy A do IV ligi oraz ostatecznie z zielonecką ekipą spadł do ligi okręgowej, gdzie obecnie Zielonki występują. Ostatnie trzy lata spędził w Błękitnych Modlnica, gdzie w tym roku wywalczył z drużyną awans do V ligi, będąc jedną z wiodących postaci w drużynie.
23.06.2016r podjął pracę w Orle Bębło jako trener. Nowy szkoleniowiec Orła, aktualnie posiada tytuł trenera UEFA B ale jest w trakcie kursu trenerskiego UEFA A. Doskonale zna młodzież z okolic, gdyż aktywnie działa w kulturze fizycznej w powiecie krakowskim.
Najprawdopodobniej będzie również wspierał drużynę na boisku, wykorzystując swe nie małe umiejętności.
W pierwszej drużynie Orła, szykuje się dużo zmian organizacyjnych, mających na celu poprawę atmosfery w drużynie, jakości gry i podniesienia wewnętrznej rywalizacji,  natomiast o drużynie stanowić w większości będą zawodnicy z Bębła i okolic.
Z ciekawych wydarzeń najbliższych dni, należy dodać iż 2/3 lipca na obiektach klubu odbędą się Dni gminy Wielka Wieś, gdzie wystąpi m.in. Andrzej Piaseczny i nastąpi otwarcie nowego budynku wielofunkcyjnego, w którym znajdzie również nowe lokum LKS „Orzeł 1948” Bębło.

Zarząd klubu wspólnie z nowym trenerem, ustalił już termin rozpoczęcia treningów i sparingpartnerów z którymi będzie się mierzyć nasza drużyna w przygotowaniach do nowego sezonu 2016/17. Orzeł Bębło przygotowania rozpoczyna 12 lipca, następnie  weźmie udział w Pucharze Wójta(rozgrywanym prawdopodobnie na stadionie Błękitnych Modlnica) i rozegra sześć sparingów (z Dragonem Szczyglice, JKS Zelków, Lotem Balice, Bratniakiem Kraków, Wawelem Kraków i Zieleńczanką Zielonki).

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

pon.

Juniorzy: Orzeł - Orlęta
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.